O NÁS

Se psy jsem vyrůstala od malička. Začalo to německými ovčáky, které jsem za sebou tahala možná dřív než jsem se naučila pořádně chodit. Cesty osudu jsou ale křivolaké, a tak jsem se náhle a bez vyrování ocitla od svých miláčků zcela odloučena. No a tak když nebylo možné, abych měla vlastního psa, mámila jsem už jako dítě, psy od svých sousedů a známých, bez ohledu na jejich rasu či čistokrevný původ.

Prvního psa své "dospělácké" éry jsem "zdědila". Byla to malá kníračka Betynka a měli jsme ji moc rádi. Jezdila s námi nejen autem, ale i na motorce všude, kam jsme se vydali. Když nás v požehnaném věku opustila, dlouho jsem nemohla na nového psa ani pomyslet. Až po několika letech jsem začala po nějakém chlupáči pokukovat. Tak se naše rodina rozrostla o jorkšíří štěňátko - Samuela. V té době jsem vůbec nepomyslela na nějaké vystavování, chtěla jsem prostě jen mít doma něco malého, chlupatého, s čím se budu po večerech mazlit.

Jenže... Jednou jsem se nechala zlákat svojí nejdříve sousedkou a pak i kamarádkou, abych s ní jela na výstavu. A tak jsme jely na první, na druhou a pak na další a nemohlo to dopadnout jinak, než že jsem chtěla mít doma taky "něco" na výstavy. A samozřejmě jorka! Což o to, vybrat si chovatelskou stanici nebyl až takový problém, protože se jedna z nejlepších nachází kousek ode mě, ale problém byl dostat od paní chovatelky takové štěně. Loudila jsem, lamentovala a slibovala, a když paní chovatelka viděla, že se mě jinak nezbaví, nakonec podlehla a já jsem si domů vítězoslavně vezla své vytoužené štěně Bohemia Platina!!!

Jmenuje se April Fun a více se o ní dozvíte na její stránce...